baneris leidinys

avarija dviratininkas
Antradienio vakarą Batiškių kaime, kelių Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ir Šakiai–Prūseliai sankryžoje, „BMW 530 D“ partrenkė jauną dviratininką, kuris po įvykio neišgyveno. D. Pavalkio nuotr.


Antradienis rajono keliuose buvo paženklintas nelaimėmis – įvyko du eismo įvykiai, iš kurių viename nukentėjo pėsčiųjų perėja ėjusi moteris, o kitame – sankryžoje buvo partrenktas dviratininkas. Deja, jauno dviratininko gyvybė ligoninėje po kurio laiko užgeso.

Gegužės 12 d. 10.41 val. Šakių mieste, V. Kudirkos gatvėje, ties prekybos centru „Maxima“ esančioje sankryžoje, Adomiškių k. (Lukšių sen.) gyventojo (gim.1967 m.) vairuojamas automobilis „Seat Alhambra“ kliudė perėja ėjusią moterį. Moteris (gim.1971 m.) yra Išdagų kaimo gyventoja. Abu eismo dalyviai įvykio metu buvo blaivūs. Moteris po smūgio skundėsi kojų skausmu, todėl buvo nuvežta į ligoninę.

Tos pačios dienos vakarą apie 20 val. Batiškių kaime, kelių Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas ir Šakiai–Prūseliai sankryžoje, 33-ejų metų vyro vairuojamas automobilis „BMW 530 D“ partrenkė dviračiu važiavusį 18 metų vaikiną. Ištiktas komos jaunuolis  buvo paguldytas į ligoninę, tačiau tą patį vakarą, apie 22 val., jo gyvybė ligoninėje užgeso.

Šiais metais tai jau antras eismo įvykis rajone, kada žūsta dviratininkas. Pirmasis mirtinas eismo įvykis kelyje šįmet atsitiko kovo 12 d., kai keliu važiavęs vilkikas ties Sutkų kaimu partrenkė ir mirtinai sužalojo keliu važiavusį dviratininką.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos