baneris leidinys

Gegužės 29 d. minima Europos kaimynų diena. Ta proga Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė siūlo rajono gyventojams pasigirti, pagarsinti, kokių šaunių kaimynų jie turi ir dalyvauti konkurse „Kaimynų kaimynas“.

„Juk ne veltui yra sakoma: geras kaimynas ir už giminę artimesnis. Manau, kiekvienoje gyvenamojoje vietovėje yra toks žmogus, kuris rūpinasi aplinkiniais ir jų saugumu, daro neatlygintinai gerus darbus, kuris savo elgesiu yra pavyzdžiu kitiems bendruomenės nariams“, – sako A. Mockevičiūtė.
 
Anot A. Mockevičiūtės, karantino laikotarpiu iš tiesų teko girdėti ne vieną istoriją, kada žmonės atskuba į pagalbą savo artimiausiems bendruomenės nariams, aprūpina juos maistu, vaistais, yra žmonių, siuvusių ir dalinusių apsaugines kaukes, besirūpinančių saugumu ir darančių begales kitų gerų darbų dėl kitų, šalia esančių žmonių.

Ta proga pareigūnė siūlo gyventojams aprašyti savo geradarius kaimynus bei jų darbus, nufotografuoti juos ar nufilmuoti ir siųsti iki gegužės 28 d. pareigūnei, o 29 d. bus paskelbtas nugalėtojas. Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas Šakių rajono policijos komisariato specialiu prizu bei šios nominacijos partnerio Šakių bendruomenių centrų asociacijos įsteigtais prizais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos