baneris leidinys

policijos remejai1
Šakiuose jaunieji policijos rėmėjai vėl vykdė prevencinę priemonę ir tikrino automobilių stovėjimo aikštelėse paliktus automobilius, ar juose paliekama vertingų daiktų. R. Plaušinaitytės-Šerkšnienės nuotr.


Antradienį, karštą vasaros pusiaudienį, po automobilių stovėjimo aikšteles Šakių mieste vėl vykdydami prevencinę priemonę sukiojosi jaunieji policijos rėmėjai kartu su Šakių bendruomenės pareigūne Aušra Mockevičiūte. Rėmėjai stebėjo, ar vairuotojai palieka automobilius saugiai užrakintus, ar nepalieka viduje vertingų daiktų.
 
Deja, vaikštinėdami po populiariausias automobilių parkavimo  vietas mieste, jaunieji policijos rėmėjai vizualiai įsitikino, kad automobiliuose gyventojai palieka daug vertingų daiktų – tokių kaip piniginės, rankinės, telefonai ir kiti dalykai. Keletas automobilių buvo palikti netgi neužrakinti. Akcijos metu jaunieji policijos rėmėjai ne tik stebi mašinų vidų pro langą, bet ir  kalbina vairuotojus, dalina informacines skrajutes, nesulaukę vairuotojų, skrajutes palieka ir ant automobilių priekinio stiklo vairuotojo pusėje, po valytuvu.

Antradienį prevencinę akciją kartu su pareigūne vykdė trys jaunieji policijos rėmėjai: Emilija Andrijauskaitė, Lukas Rudokas ir Gabija Aleksaitytė. Jie apžiūrėjo automobilių stovėjimo aikštelėse  V. Kudirkos, Nepriklausomybės, Vasario 16-osios, Bažnyčios, Šaulių gatvėse net 80 automobilių ir daugelyje pastebėjo paliktų vertingų daiktų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos