baneris leidinys

Kraupi atomazga prieš porą savaičių dingusios šakietės Redos Bosaitienės byloje – antradienį ji rasta negyva netoli Smalininkų, miškuose. Pareigūnai dingusios moters ieškojo jau nuo birželio 11 d., kai ši birželio 9 d., palikusi namuose mobiliojo ryšio telefoną ir asmens dokumentus, išvažiavo iš namų Šakiuose ir dingo be žinios.
 
Policijos pareigūnai tyrimo metu nustatė, kad moteris automobiliu „Opel Vectra“ Jurbarke pervažiavo  tiltą per Nemuną ir pasuko Smalininkų link. Šakietę tuomet užfiksavo miesto vaizdo stebėjimo kameros.
Birželio 30 d. Smalininkuose (Jurbarko r.) pamiškėje vietos gyventojų buvo pastebėtas stovintis automobilis „Opel Vectra“, apie kurį jie pranešė pareigūnams. Paaiškėjo, kad tai tas pats automobilis, kuriuo išvažiavo paieškoma moteris. Pasitelkę pasieniečius su šunimis, pareigūnai pradėjo paiešką miško teritorijoje ir rado kūną miško masyve, maždaug už 500 m nuo automobilio. 1972 m. gimusios moters kūnas buvo irimo stadijoje.
Šiuo metu tiriama, ar tai tikrai dingusios šakietės kūnas, taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos