baneris leidinys

avarija 07 03
Antradienį kelyje Šakiai–Kaunas automobilio „Opel Omega“ vairuotojas taranavo automobilį „Toyota Verso“. Po smūgio „Opel Omega“ nulėkė į laukus, o vairuotojas, išlipęs iš automobilio, pabėgo į miškus. (Skaitytojo nuotr.)


Paskutinę birželio dieną rajone netrūko smulkių eismo įvykių, per kuriuos žmonės nenukentėjo, bet buvo apgadinti automobiliai.

Antradienį 16 val. Jančių k. (Lekėčių sen.) automobilis „Opel Omega“ atsitrenkė į automobilį „Toyota Verso“. Po susidūrimo automobilis „Opel Omega“ nulėkė į laukus, o „Toyota Verso“ apvirto ant šono. Prispaustų žmonių nebuvo, todėl medikai nebuvo kviečiami. Tačiau iš apvirtusio automobilio „Toyota Verso“ išlipę žmonės pastebėjo, kad iš „Opel Omega“ išlipęs įtartinai jaunas vairuotojas dėjo į kojas. Įtariama, kad jis galėjo būti nepilnametis.
Dar tą pačią antradienio naktį važiuodamas Šakių aplinkeliu link Pilviškių, Bridžių kaimo ribose, nuo kelio nuvažiavo automobilio „Audi“ vairuotojas (gim. 1969 m.). Vairuotojas buvo blaivus, po įvykio teigė, jog nesuvaldė automobilio dėl blogų oro sąlygų ir nuvažiavo nuo kelio.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos