baneris leidinys

visureigiai
Vieno automobilio „Toyota Land Cruiser“ kaina daugiau nei 36 tūkst. eurų. (pasienis.lt nuotr.)


Praėjusį pirmadienį pasieniečiams buvo ypatinga diena – juos profesinės šventės ir sienos apsaugos sistemos 100-mečio progomis pasveikino prezidentas Gitanas Nausėda, taip pat buvo surengta daug ištaigingų renginių sostinėje. Tačiau pasienio užkardų darbuotojams ši savaitė tapo dviguba šventė dar ir dėl to, kad užkardoms padalinta 30 naujų visureigių „Toyota Land Cruiser“.
 
Šakių rajone esančios užkardos gavo aštuonis visureigius: Kudirkos Naumiesčio ir Šilgalių pasienio užkardoms teko po tris, o Rociškių pasienio užkarda gavo du visureigius.
Iš viso pagal du Europos Sąjungos finansuotus projektus Valstybės sienos apsaugos tarnybos automobilių parkas gegužę ir birželį papildytas 99 tokiais visureigiais už beveik 3,6 mln. eurų, o praėjusią savaitę, ketvirtadienį, Vilniuje vyko naujų visureigių pristatymo ir išlydėjimo į tarnybos padalinius renginys. Vieno tokio visureigio kaina – 36 tūkst. 200 eurų. „Toyota Land Cruiser“ pasieniečiams pateikė viešąjį pirkimo konkursą laimėjusi UAB „Mototoja“.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos