baneris leidinys

gaisras 07 10
Pirmadienio naktį Šakiuose, Striūpų gatvėje, gyvenamąjame name kilo gaisras, kurį, šeimininkams laiku pastebėjus, pavyko greitai suvaldyti.(Šakių PGT nuotr.)


Per savaitę laiko rajone kilo du gaisrai, kurių metu užsidegė gyvenamieji namai. Abiem atvejais gaisrai buvo greitai pastebėti ir suvaldyti.
 
Praėjusios savaitės ketvirtadienio ankstų rytą gaisras kilo Slavikuose Vyšnių gatvėje esančiame name. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad iš gyvenamo namo sklinda dūmai, o namo verandoje degė namų apyvokos daiktai. Pastatas mūrinis. Gaisro metu išdegė prieangis, apdegė namų apyvokos daiktai, aprūko kambarys, baldai. Laimei, namo šeimininkai buvo namie, o apie gaisrą jiems pasignalizavo dūmų detektorius. Gaisras kilo nuo elektros įrenginio gedimo.

Pirmadienio naktį 1val. gaisras kilo Šakiuose Striūpų gatvėje individualiame name.

Čia atvykę gelbėtojai išvydo pro antro aukšto langus besiveržiančius dūmus. Prie namo pristatytoje mansardoje degė virtuvės patalpa. Gaisro metu išdegė virtuvė, apdegė joje buvę namų apyvokos daiktai taip pat apdegė 5 kv. m stogo konstrukcijų. Aprūko holo sienos ir lubos. Gesinant buvo sulietos pirmojo aukšto patalpos. Namuose buvo įrengtas dūmų detektorius. Gaisras kilo taip pat dėl elektros įrenginio gedimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos