baneris leidinys

siltnamis vandalu
Greta Draugystės sodų esančiame darže vandalai taip nusiaubė šiltnamį, suniokojo daržoves, kad šeimininkė čia sako kojos nekelsianti. G. Bernotienės nuotr.

Tai, ką praėjusią savaitę išvydo šakietė (redakcijai vardas ir pavardė žinoma) savo greta Draugystės sodų esančiame darže, jai atėmė žadą. Piktavaliai nuniokojo ne tik šiltnamį, bet ir ištrypė visą daržą, išrovė daržoves. Paprasčiau kalbant, viskas sulyginta su žeme. Moteris neatmeta versijos, kad tai galimai keršto išpuolis, nes ji neseniai išardė greta jos daržo į stiklelį nespjaunančių veikėjų suręstą pašiūrę.

Daržas yra valstybinėje žemėje, bet kol niekas toje vietoje nedaroma, daržus jau už sodų teritorijos turi daugelis žmonių. Kadangi greta miesto esanti vieta atokesnė, apskritai teritorija gana apleista, čia nevengia lankytis ir stiklelį mėgstantys šakiečiai, prasuka ir valkataujantys paaugliai. Galimai būtent tokie veikėjai ir susirentė pašiūrę po riešutu iš gretimai rastos agroplėvelės. Tačiau daržą čia turinti moteris nusprendė pašiūrę išardyti. Būtent todėl, šakietės manymu, ji ir sulaukė atsako, nors kita čia daržą turinti moteris spėja, kad „tai piemenų darbas“.

„Buvo jau ir anksčiau nuniokota, liepos 6-ąją, o paskui iš liepos 13-osios į 14-ą. Būdavo ir taip nuskina, išlaužo“, – prisimena moteris, kuriai vyras, išvydęs su žemėmis sulygintą daržą, net rekomendavo nevažiuoti ir nežiūrėti.

„Vis tiek nuvažiavau, bet rankos nusviro. Kojos ten daugiau nekelsiu. Per skaudu man ten vaikščioti. Dabar ten kas ką nori, tas tegul ir daro, nieko netvarkiau ir netvarkysiu“, – mintimis dalijosi pašnekovė.

Išties vaizdas baisus – sutryptos ir išrautos įvairios daržovės, nuniokotas ir išlaužytas šiltnamis, jo šonuose, galima spėti, ne atsitiktinai, o specialiai išpjaustytos apvalios skylės. Mažiau, bet nuniokoti ir gretimai esantys daržai. Sutikta senjorė guodėsi, kad salotas geras pirkusi ir jos tokios gražios buvusios... Šalia esančiame tvenkinuky sumesti po ranka pasitaikę sandalai, plaukioja kibiras, apgadintas, kad ir aptręšęs, bet gyventojų naudotas sandėliukas daiktams susidėti.

„Širdis sustoti gali“, – mintimis dalijasi pašnekovė, kuri dėl incidento kreipėsi ir į policiją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos