baneris leidinys

gaisras miskovezis
Praėjusią savaitę per plauką gaisro išvengta miške Griškabūdžio seniūnijoje, kur užsiliepsnojo medieną gabenantis traktorius „John Deere 1110“. Šakių PGT nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį ugniagesiams buvo pranešta apie užsidegusį pakrautą miškovežį ir virtuvėje užsiliepsnojusį gartraukį.
 
Liepos 30 dieną apie 12 val. Griškabūdžio seniūnijoje, Varniškės kaime degė traktorius „John Deere 1110“. Atvykus ugniagesiams, traktorius degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė kabina, variklio skyrius, sudegė priekinės padangos. Gaisrą gesinti padėjo miškininkai su gaisrine technika. Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis informavo, kad traktorius užsidegė nuo elektros instaliacijos gedimo.

Penktadienį 19.19 val. gairas kilo Šakiuose, Bažnyčios gatvėje esančiame individualiame name. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad virtuvėje dega gartraukis, o nuo jo yra užsidegusi medinė namo perdanga. Gaisro metu sudegė gartraukis. Išdegė ir buvo nuardyta pusę kvadrato medinės perdangos, apdegė pusė kvadrato gipsinės sienos. Pasak R. Pavalkio, gaisras namuose kilo nuo paties įrenginio gedimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos