baneris leidinys

Smurtavo
Rugsėjo 7 d. 22 val. namuose, esančiuose Šakių m. Šaulių g., prieš blaivią moterį (gim. 1981 m.) smurtavo sutuoktinis (gim. 1984 m.). Sutuoktiniui nustatytas 2,20 prom. girtumas. Vyras sulaikytas.
Rugsėjo 8 d. apie 4 val. Kudirkos Naumiestyje Vytauto g., namuose, vyras (gim. 1997 m.) smurtavo prieš sugyventinę (gim. 1995 m.). Asmuo sulaikytas.

Buvo dingusios
Rugsėjo 8 d. policija gavo pranešimą, kad tą dieną apie 8 val. į mokyklą išėjo iš Šakiuose Banaičio g. esančių namų nepilnametės (gim. 2008 m. ir gim. 2006 m.), kurios namo negrįžo. Trečiadienį policijos pareigūnai patikino, kad nepilnametės grįžusios namo, joms nieko neatsitiko.
 
Sukčiavimas
Rugsėjo 8 d. apie 13 val. policija gavo pranešimą dėl galimo sukčiavimo. Kriūkų gyventojai (gim. 1974 m.) rugsėjo 7 d. į telefoną atsiųsta SMS žinutė, kad atnaujintų savo „Smart ID“ bei pridėta nuoroda. Paspaudusi ant nuorodos, moteris atnaujino banko duomenis. Pastebėta, kad iš sąskaitos nuskaityta 990 eurų.

Melavo
Rugsėjo 9 d. policija gavo pranešimą, kad, atliekant tyrimą baudžiamojoje byloje, Sintautų sen. gyventoja (gim. 1986 m.), iš anksto pasirašytinai  supažindinta su atsakomybe dėl melagingų parodymų davimo, galimai davė melagingus parodymus atliekant ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje. Byloje moteris buvo apklausta kaip liudytoja.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos