baneris leidinys

patikra postuose2
Ilgąjį šv. Kalėdų savaitgalį patikrinta 6 tūkst. 830 transporto priemonių, o apsisukti ir atgal grįžti teko 73 automobiliams – tiek pat kaip ir pirmąjį  judėjimo kontrolės savaitgalį. D. Pavalkio nuotr.


Nuo trečiadienio pietų iki sekmadienio vakaro pareigūnai vėl intensyviai vykdė judėjimo kontrolę rajone. Per visą šventinį savaitgalį buvo patikrinta 6 tūkst. 830 transporto priemonių, o apsisukti ir atgal grįžti teko 73 automobiliams.
 
Dėl karantino taisyklių pažeidimų judėjimo kontrolės postuose Šakiuose protokolų surašyta nebuvo, tačiau per šventinį ilgąjį savaitgalį žmonės švęsti ne vien šeimose, regis, nevengė. Pareigūnai pagal iškvietimus nuvykę į namus surašė netgi 32 protokolus už karantino taisyklių nesilaikymą. Dažniausiai nubausti žmonės už tai, jog švęsti buvo susirinkę ne vieno namų ūkio aplinkoje, o išsikvietus pareigūnus dėl kitų aplinkybių, protokolų sulaukė būtent už šį pažeidimą.

Iš viso Marijampolės apskrityje stacionariuose policijos kontrolės postuose į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus neįleista 1 tūkst. 131 transporto priemonė.

Judėjimo tarp savivaldybių kontrolę tomis dienomis vykdyti policijai padeda ir pasieniečiai, kurie jau sekmadienį viešai paplatino išgirstų iš vairuotojų įvairiausių pasiteisinimų, kodėl jiems būtina patekti į kaimyninį rajoną. Iš dešimties pasieniečių atrinktų įdomesnių atvejų du buvo susiję ir su Šakių rajonu. Vienas iš Šakių rajono vykęs vairuotojas aiškino gabenąs siuntinį, kurį turįs išsiųsti Jurbarke esančiame paštomate. Pareigūnai paprašė siuntinį parodyti, o tada vyras prisipažino jo neturįs. Kitas vairuotojas sakė pasieniečiams, jog 22 valandą iš Jurbarko važiuoja į Šakių rajone esančias kapines – norėjo ten uždegti žvakutes. Nė vieno iš šių žmonių pasieniečiai nebaudė, tik palinkėjo gerų švenčių ir nurodė apgręžti automobilį.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos