baneris leidinys

eglute sakiai
Įprastai šakiečių ir miesto svečių akis džiuginanti miesto žaliaskarė Naujųjų metų išvakarėse, kaip ir didžiuosiuose miestuose, kelioms valandoms buvo užgesinta. D. Pavalkio nuotr.


Naujuosius šakiečiai pasitiko saugiai ir atsakingai, be šurmulio prie pagrindinės Šakių miesto eglės, nes ši buvo užgesinta. Ligoninės priimamajame Naujųjų metų naktis praėjo įprastai.
 
Valdžiai nusprendus, kad kovai su koronaviruso plitimu būtina užgesinti pagrindines miestų eglutes, taip buvo padaryta ir Šakiuose. Pasak miesto seniūno Daliaus Jasevičiaus, Šakių skvere stovinti pagrindinė miesto eglė buvo užgesinta Naujųjų išvakarėse 22 val., o vėl įžiebta jau šių metų sausio 1 d. trečią valandą nakties.

„Bent jau kažkokios informacijos apie įvykusius kažkokius incidentus naujametinę naktį skvere negirdėjau“, – tvirtino seniūnas.

Kūčių išvakarėse Šakių rajono savivaldybė prisijungė prie Nacionalinio savanorių pagalbos koordinavimo centro „Stiprūs kartu“ bei Lietuvos savivaldybių asociacijos inicijuotos akcijos „Tylos ir solidarumo valanda“ ir valandai užgesino pagrindinę Šakių miesto eglę. Šia akcija Kūčių išvakarėse visi gyventojai buvo raginami sustoti ir išreikšti solidarumą su tais, kam Covid -19 pandemija tapo netekčių ar sunkių išbandymų laikotarpiu.

Kaip pasakojo Šakių ligoninės vyr. gyd. pavaduotoja gydymo reikalams Daina Bagdonienė, pasitinkant Naujuosius darbo medikai Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje turėjo kaip įprastai, šventinis savaitgalis praėjo gana ramiai.

„Šventinė naktis ir visas savaitgalis neatrodė kažkas neįprasto. Medikams tai buvo įprastinis darbas. Panašus pacientų skaičius, įprastiniai susirgimai, nebuvo kažkokių skaudžių autoįvykių, nukentėjusių nuo petardų, susimušusių ar kad reikėtų asmenis blaivinti“, – patikslino D.Bagdonienė.

Anot medikės, šventiniu laikotarpiu per parą į priimamąjį kreipėsi nuo 16 iki 28 pacientų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos