baneris leidinys

Probacija
Vasario 17 d. į policiją kreipėsi Lietuvos probacijos tarnyba dėl Sirvydų k. (Lekėčių sen.) gyventojo (gim. 1994 m.), kuriam paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – uždrausta naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones dvejus metus. Tarnyba praneša apie tai, kad pilietis du kartus pažeidė šį ribojimą: pernai spalio 2 d. vyriškis Kaune vairavo automobilį ne tik neturėdamas teisės jį vairuoti, bet ir būdamas neblaivus (nustatytas 1,21 prom. girtumas), be to, transporto priemonė buvo be techninės apžiūros ir draudimo. Lapkričio 24 d. tas pats pilietis vėl įkliuvo pareigūnams vairuodamas transporto priemonę, nors ir neturi teisės to daryti.

Smurtavo
Vasario 21 d. apie 16 val. Sintautuose Vaičaičio g. vyras (gim. 1999 m.) smurtavo prieš savo brolį (gim. 1988 m.), sukeldamas fizinį skausmą.  Iš įvykio vietos įtariamasis pasišalino, vėliau buvo surastas.
 
Persišovė pirštą
Vasario 21 d. apie 19 val. į Šakių ligoninę kreipėsi vyras (gim. 1985 m.) dėl šautinės žaizdos rankos piršte. Vyras pareigūnams aiškino, kad namuose, esančiuose Būblelių kaime (Kudirkos Naumiesčio sen.) susižalojo neatsargiai elgdamasis su teisėtai laikomu revolveriu. Suteikus medicininę pagalbą, vyras išleistas gydytis ambulatoriškai.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos