baneris leidinys

Kovo 30-osios „Draugo“ straipsnyje „Savaitgalį Sintautų civilinėse kapinėse siautėjo vandalai“ rašėme, kad naktį buvo nusiaubtos Sintautų civilines kapinės. Paaiškėjo, jog tai dviejų jaunuolių darbas, o dėl šio incidento jie jau gailisi.

Paskutinį kovo savaitgalį, naktį iš penktadienio į šeštadienį, Sintautų kapinėse buvo išdaužyta ir apniokota net keliolika kapaviečių. Nuo piktadarių chuliganiškų veiksmų griuvo paminklai, dužo stiklinės žvakidės, vazos, parversti prie tvoros stovėję trys šiukšlių konteineriai. Policija nedelsiant pradėjo tyrimą pagal Baudžiamojo kodekso 312 str. 1 dalį, kuri sako, jog tas, kas suardė, išniekino, apniokojo kapą arba paminklą, gali būti nubaustas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų. Kol kas vyksta procesiniai veiksmai, byla netrukus keliaus į teismą.
 
Šiuo metu, policijos duomenimis, dėl kapinėse siautėjusių vandalų pareikšti du įtarimai – vienam pilnamečiui, ir vienam nepilnamečiui asmeniui. Jaunuoliai kaltę pripažino visiškai, žala nukentėjusiems buvo atlyginta. Taip pat jaunuoliai atsiprašė nukentėjusiųjų, kurių artimųjų kapavietes apniokojo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos