baneris leidinys

Policijos pareigūnų įžeidinėjimai nelieka nepastebėti – per šių metų pirmuosius penkis mėnesius rajone buvo du atvejai, kada pradėtos teisenos dėl pareigūno garbės ir orumo pažeminimo.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto ir vidaus tyrimų skyrius per pirmuosius penkis šių metų mėnesius inicijavo aštuonias administracines teisenas dėl pažeidimų, numatytų pagal Administracinių nusižengimų kodekso 508 straipsnį: „Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas“. Paaiškėjo, jog du iš šių atvejų buvo Šakių rajone. Už tai, kad žmonės viešoje internetinėje erdvėje žodžių nerinko ir pareigūnų atžvilgiu žeminančiai pasisakė, jiems buvo skirtos baudos nuo 25 iki 115 eurų.
 
Šakių rajone dėl pareigūnų įžeidinėjimo vienas atvejis buvo kovo mėnesio pradžioje – atvejį išaiškino patys pareigūnai, kitu atveju prieš mėnesį buvo gautas skundas iš vienos rajono gyventojos elektroniniu būdu, per epolicija.lt. Moteris pranešė, kad vienoje socialinio tinklo grupėje apie kelių policijos pareigūnus rašomi nepagarbūs komentarai. Pareigūnai, išnagrinėję skundą, nustatė aplinkybes, surinko įrodymus ir išnagrinėję atvejį surašė protokolus dviem asmenims, kurie nepagarbiais komentarais įžeidė pareigūnus.

Sąžiningai savo pareigas atliekančius pareigūnus ir kitus policijos sistemoje dirbančius darbuotojus saugo įstatymai. Jų apsaugą užtikrina minėtas tyrimų skyrius, kurio pareigūnai principingai reaguoja į bet kokį nepagarbų elgesį pareigūnų atžvilgiu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos