baneris leidinys

bokstas
Naktį iš penktadienio į šeštadienį specialiosioms tarnyboms teko tramdyti Šakių miesto skvere siautėjančius jaunuolius. Įsismarkavę jaunuoliai ne tik triukšmavo skvere, bet daužė langus, lipo į telekomunikacijų bokštą.

Birželio 5 d. apie 3 val. Šakių rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad trys jaunuoliai triukšmauja miesto skvere, o apie įvykį pranešęs asmuo net matė, kaip jie išdaužė buvusio policijos komisariato langą. Į skverą atvykę pareigūnai pamatė, jog keturis jaunuolius jau sulaikę Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai. Įtariama, kad tie patys jaunuoliai siautėjo skvere ir galimai išdaužė policijos komisariato durų stiklą. Neoficialiais duomenimis, tie jaunuoliai ne tik siautėjo skvere, daužė langus, bet lipo ir į Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos radijo ryšių bokštą, kuriuo naudojasi ir kitos telekomunikacijų tarnybos. Nuo to bokšto juos ugniagesiai gelbėtojai ir nukrapštė bei sulaikė tol, kol atvyko policija.
Policijos duomenimis, buvo sulaikyti keturi jaunuoliai, iš kurių du nepilnamečiai. Vėliau paaiškėjo, kad jaunuoliai buvo šiek tiek apsvaigę – visiems nustatytas lengvas girtumas.

Vėliau dėl išmušto policijos pastato lango per policijos elektroninę paslaugų sistemą pranešimas buvo gautas  ir iš naujojo pastato savininko. Dėl šio įvykio policija pradėjo administracinį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos