baneris leidinys

policija varzybos
Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionate Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų komanda iškovojo antrą vietą, o pareigūnė Vaida Ramelė iš Šakių r. policijos komisariato asmeninėje įskaitoje užėmė trečią vietą. Marijampolės VPK nuotr.

Praėjusį ketvirtadienį Kauno rajone vyko Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas, kuriame Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) komanda iškovojo antrąją vietą.
 
Marijampolės VPK komandą sudarė keturi pareigūnai, o asmeninėje moterų įskaitoje gerus rezultatus pademonstravo pareigūnė Vaida Ramelė iš Šakių rajono policijos komisariato. Šakių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė V. Ramelė šiame čempionate asmeninėje moterų įskaitoje užėmė trečiąją vietą.

Ketvirtadienį Kauno rajone vyko ne tik Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas, bet ir policijos instruktorių šaudymo varžybos. Čempionate varžėsi net dvylika atrinktų policijos įstaigų komandų (49 dalyviai), o atskiroje įskaitoje 36 policijos instruktoriai.

Varžybose instruktoriai paruošė įdomius ir dinamiškus praktinio šaudymo pratimus, kuriuose dalyviai pasitikrino savo gebėjimus saugiai, greitai ir taikliai valdyti tarnybinius šaunamuosius ginklus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos