baneris leidinys

Prie vairo sėdasi girti ne tik lengvųjų automobilių vairuotojai, bet ir traktorių – tokia statistika praeitos savaitės policijos suvestinėje. Dviem transporto priemonių vairuotojams nustatytas sunkus girtumas, o transporto priemones teko išgabenti į automobilių saugojimo aikštelę.

Praėjusį ketvirtadienį po vidurdienio policijos pareigūnai apie 15 val. Lekėčiuose sustabdė automobilį „VW Golf“. Pasirodo, vairuotojas (gim. 1981 m.) neturi teisių. Maža to, važiuoja girtas – jam nustatytas 3,54 prom. girtumas. Automobilis buvo nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę.
 
Penktadienio rytą 8.30 val. Sudarge pareigūnai patikrinimui sustabdė traktorių „MTZ-52“. Jį vairavo vyras (gim. 1978 m.). Vairuotojui buvo nustatytas 2,48 prom. girtumas. Traktorius iš karto buvo išgabentas į saugojimo aikštelę.

 Išgėrę vairuotojai, jeigu jiems nustatytas 1,51 ir daugiau promilių girtumas, užsitraukia atsakomybę, pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnį, kuris numato, kad asmuo bus nubaustas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos