baneris leidinys

Barzduose stūksantis buvusios mokyklos pastatas pastaruoju metu tapo chuliganų taikiniu – šią savaitę vėl pastate dužo langai, sugadintos durys. Seniūnija pagalbos kreipėsi į policiją, kad padėtų sustabdyti šį valdiško turto niokojimą.

Kaip rašo oficialiame „Facebook“ Barzdų seniūnijos profilyje pati seniūnė Jurgita Didžiulienė, šis nenaudojamas pastatas jau kuris laikas vis traukia „lankytojus“.
 
„Gaila tik tai, kad lankytojai neperspėję, nepasiprašę patenka į buvusį Barzdų mokyklos pastatą ir jį niokoja. Užkaldami vis naujai išdaužtą langą, tikėjomės, kad daugiau tai nepasikartos, bet deja...“ – rašo seniūnė.

Šį kartą seniūnijos darbuotojai rado viduje išdaužytus langus, duris, pripiešta įvairiausių piešinių. Ir taip pastatas siaubiamas, anot seniūnės, jau ne pirmą kartą.

„Jeigu įdomus pastatas ir jo vidus, visada galima rasti sprendimą, prašome tik kreiptis, o ne slapčiomis niokoti kito turtą“, – prašo piliečių sąmoningumo J. Didžiulienė.

Seniūnė ne tik pagrūmojo pirštu, bet kreipėsi ir į policiją – pareigūnai jau įvertino žalą ir pradėjo tyrimą. Patirta žala siekia 225 eurų, ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 187 straipsnį, pagal kurį turto niokotojai yra baudžiami viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos