baneris leidinys

avarija audi seat
Lekėčių seniūnijoje, Jančių k., ketvirtadienio ryte susidūrė du lengvieji automobiliai ir vilkikas. Po įvykio į Kauną dėl patirtų sužalojimų išvežti trys nukentėję asmenys. D. Pavalkio nuotr.


Gruodžio 2-osios naktį iškritęs sniegas smarkiai apsunkino eismo sąlygas. Policija informavo, kad nuo 7 val. ryto iki 9 val. užregistravo tris įvykius. Jančiuose (Lekėčių sen.), susidūrus dviem lengviesiems automobiliams ir vilkikui, nukentėjo trys žmonės. Kituose įvykiuose žmonės nesužaloti.
 
Kaip informavo Šakių policijos komisariato viršininkas Aušrys Kvederevičius, pirmas pranešimas apie eismo įvykį Gnievų kaime (Šakių sen.) gautas 7.26 val. Važiuojant nuo Briedžių link Šakių, nuo kelio nuslydo automobilis „Opel Astra“, laimei, vairuotojas (g. 1981 m.) nenukentėjo, buvo blaivus.

Bendrajame pagalbos centre 7.52 val. buvo gautas pranešimas apie avariją Lekėčių seniūnijoje, Jančių kaime, Šakių gatvėje. Pirminiais duomenimis, susidūrė du lengvieji automobiliai ir vilkikas. Per avariją nukentėjo net trys asmenys. Atvykę medikai į Kauną dėl įvairių sužalojimų išvežė Jurbarko r. (g.1972 m.), Kauno r. (g. 1939 m.) bei Šakių r. (g. 1971 m.) gyventojus.

Neoficialiomis žiniomis, nuo Kauno Šakių link važiavęs „Audi“, lenkdamas vilkiką, atsitrenkė į automobilį „Seat“, kuriuo į darbą vyko darbininkai. Būtent jie labiausiai ir nukentėjo.

Dar vienas pranešimas apie Valenčiūnų (Kidulių sen.) kaime kelyje Jurbarkas–Šakiai apvirtusį ir ant stogo gulintį automobilį „Peugeot“gautas 8.20 val. Pirminiais duomenimis, vairuotoja (g. 1983 m.) buvo blaivi, automobilio dokumentai tvarkingi. Atvykus medikams, sužalojimų vairuotojai nenustatyta.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos