baneris leidinys

gaisras lepsiuose
Gražiausias metų šventes aptemdė skaudi nelaimė. Gruodžio 25 d. gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos skubėjo į Lepšių k. (Lukšių sen.), buvo gautas pranešimas, kad dega gyvenamasis namas. Per gaisrą žuvo namo viduje buvusi jo šeimininkė.

Žmogaus gyvybės pareikalavęs gaisras Lepšių kaime kilo praėjusio sekmadienio vakarą. Pranešimas, kad dega gyvenamasis namas ir kad viduje gali būti žmogus, buvo gautas gruodžio 25 d. 20 val. 45 min. Į nelaimės vietą išskubėjo keturios Šakių, Lukšių, Griškabūdžio bei Sintautų ugniagesių komandos.

Pirmieji į nelaimės vietą atvyko Griškabūdžio ugniagesiai, bet pastatas jau degė atvira liepsna, į vidų patekti buvo neįmanoma. Namas medinis, vieno aukšto su mansarda, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

Užgesinus gaisrą, 23.17 val. viduje rastas stipriai apdegęs namo šeimininkės kūnas.

Gaisro metu nudegė namo stogas. Išdegė 85 m² perdangos, sudegė ir sulieti vandeniu viduje buvę namų apyvokos daiktai ir buitinė technika.

Gaisro priežastis nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Name gyveno ir žuvusios moters sūnus su šeima, nelaimės vakarą jie buvo išvykę. Nors išgirdę apie gaisrą parskubėjo namo, tačiau namai jau skendėjo liepsnose.

Jau kitą dieną kalbintas per gaisrą žuvusios moters sūnus Karolis neslėpė skausmo dėl mamos žūties. Pasakojo, kad buvo susiremontavę dalį namo, kurioje gyveno, šiemet naujai pasistatė lauko terasą.

„Likom kaip stovim. Štai skalbiniai džiūsta... tai visi drabužiai. Iš ko gali atstatyti namą, ar iš tų nuodėgulių? Nežinau net ką galvoti... Kas liko mūsų pusėje, kur gyvenom, viskas sulieta vandeniu, aprūkę“, – vos rinko žodžius Karolis.

Vyriškis su šeima laikinai apsigyveno greta esančiame uošvių name.

Nedidelis Lepšių kaimelis taip pat stipriai sukrėstas baisios nelaimės. Gyventojai pasakojo, kad jautė, jog kaimynė gali būti viduje, bet ugnis namą prarijo labai greitai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos