baneris leidinys

gaisras grinaiciuose
Ūkinis pastatas bei jame buvusios malkos, žoliapjovės sudegė visiškai. Laimei, ugniagesiams pavyko apsaugoti greta esančius pastatus. Šakių PGT nuotr.


Besibaigiant praėjusiems metams, gruodžio 29 d. vakarą buvo gautas pranešimas apie užsiliepsnojusį ūkinį pastatą Grinaičių k. Nemuno g. (Sudargo sen.).
 
Į nelaimės vietą atskubėjo Sudargo, Kidulių, Jurbarko ugniagesių komandos. Atvykus ugniagesiams, medinis pastatas, dengtas šiferiu, degė atvira liepsna. Gaisro metu nudegė stogas, išdegė sienos. Apdegė viduje buvę apie 15 m² malkų bei apie penkias tonas seno šieno. Sudegė pastate buvusios trys žoliapjovės.

Ugniagesiams pavyko išgelbėti gyvenamąjį namą, stovėjusį penkių metru atstumu, ir lauko virtuvę, stovėjusią už maždaug trijų metrų nuo degančio pastato. Tačiau gaisro metu išsilydė apie 12 m² gyvenamojo namo sienos plastikinių lentelių ir 15 m² lauko virtuvės sienos plastikinių lentelių. Suskilo trys namo langų stiklai.

Nors iš pradžių buvo įtariamas padegimas, kaip patikslino Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Rolandas Pavalkis, gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys: netoli ūkinio pastato buvo išpilti karšti pelenai, nuo kurių ir užsidegė pastatas. Nuostolis dar nustatinėjamas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos