baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį ir penktadienį oro sąlygos pridarė bėdų vairuotojams. Kaip ir visoje Lietuvoje, dėl slidžios kelio dangos pasipylė eismo įvykiai. Nukentėjo ne tik automobiliai, bet ir žmonės.

Sausio 20 d. pirmas pranešimas apie avariją kelyje gautas prieš 9 val., Kidulių kaime, nuo apledėjusio kelio, tiesiame ruože nuvažiavo automobilis BMW, kurį vairavo 39 metų moteris. Nukentėjo 26 metų keleivis (pirminiais duomenimis, paguldytas į ligoninę).
 
9.42 val., važiuojant nuo Veršių Sintautų link, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Seat“.

Popietę, kelyje Pilviškiai–Šakiai–Jurbarkas, ties Katilių kaimu, nuo kelio nuvažiavo automobilis „Smart“, automobilio vairuotojas dėl šono skausmų kreipėsi į gydymo įstaigą.

Penktadienio rytas vairuotojams buvo taip pat ne pats lengviausias. 8.23 val. važiuojant Sudargo link, automobilio nesuvaldė „Volkswagen“ automobilio vairuotojas ir nuslydo nuo kelio, pirminiais duomenimis, niekas nenukentėjo.

Po vidurdienio, dar vienas „Volkswagen“ markės automobilis nuo kelio nuvažiavo Jančių kaime (Lekėčių sen.). Nors medikų įvykio metu niekam neprireikė, tačiau dėl avarijos kelyje susidarė automobilių spūstis.

Pavakarę, po 16 val. buvo gautas pranešimas, kad Girėnų k. (Šakių sen.) ties žiedu, nuo kelio nuvažiavo Ukrainos piliečio vairuojamas „tralas“, gabenęs automobilius.

Po 17 val. Patašinės kaime (Griškabūdžio sen.) nuo kelio nuvažiavo automobilis „Volvo“.

Prieš 18 val. Rociškių kaime (Sudargo sen.) nuo kelio nuvažiavo „Volkswagen Passat“ automobilis.

22.12 val. buvo gautas pranešimas, kad Jančių kaime (Lekėčių sen.) , automobilis kliudė stirną.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos