baneris leidinys

brakonieriaus ginklas
Aplinkos apsaugos departamento Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, bendradarbiaudami su policija, Šakių rajone išaiškino asmenį, kuris medžiojo neturėdamas teisės medžioti. Tiriant šį atvejį, asmuo pareigūnams prisipažino, kad pernai gruodį neteisėtai sumedžiojo stirnos patiną.

Tiriant įvykį, asmens namuose rastos perdaryto graižtvinio šautuvo dalys, graižtvinio ir lygiavamzdžio šautuvų šoviniai. Taip pat aptiktos ir neteisėtai sumedžiotos stirnos kūno dalys.
 
„Atlikus apžiūrą asmens namuose, kilo įtarimas, kad gyvūnas galėjo būti sumedžiotas nelegaliai. Apklaustas asmuo prisipažino, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį su perdarytu graižtviniu šautuvu medžioklės plotų vienete, neturėdamas teisės medžioti, sumedžiojo stirnos patiną, jį išdorojo, o mėsą parsinešė namo. Asmeniui gresia bauda ir teks atlyginti aplinkai padarytą žalą – 1754 eurus“, – sakė Marijampolės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos vyr. specialistas Tomas Zemlianskis.  

Už medžioklę reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimą (ANK 290 str. 7 d.) asmeniui gresia bauda iki 1800 eurų, taip pat ginklo ir visų jo priedų konfiskavimas.

Dėl šio įvykio policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nelegalių šaunamųjų ginklų ir šovinių įgijimo ir laikymo.

Tai jau antras kartas per šį mėnesį, kai Marijampolės aplinkosaugininkai išaiškina asmenis, medžiojusius neturint teisės medžioti, taip pat nelegaliai laikančius šaunamuosius ginklus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos