baneris leidinys

Policija skelbia, kad sukčiai sugrįžo ir šiek tiek pakoregavo savo SMS pranešimus. Šiuo metu jie praneša apie tai, kad reikia deaktyvuoti mokėtoją apsilankant nurodytoje nuorodoje.

Paspaudus ant nuorodos žmogus nukeliamas į netikrą SEB banko puslapį, kuriame prašoma suvesti savo asmeninius duomenis.
 
Policija primena, kad negalima spausti jokių nuorodų, kurias gaunate elektroniniu paštu, SMS žinutėmis ar pokalbių programėlėse. Tai gali būti virusas arba vadinamoji duomenų žvejybos ataka (angl. phishing), skirta išvilioti svarbią asmeninę jūsų informaciją, o vėliau ir pinigus.

„Bankai savo klientams SMS žinučių su aktyviomis nuorodomis į interneto banką nesiunčia ir niekada neprašo atskleisti konfidencialių duomenų”, – rašoma policijos svetainėje.

Galiausiai, jeigu patikėjote sukčiais ir nukentėjote, kuo greičiau užblokuokite kortelę ir apie sukčiavimą praneškite policijai naudojantis elektroninių paslaugų portalu www.epolicija.lt.

Neseniai sukčiai naudojosi ir pačios policijos vardu, siųsdami klaidingus laiškus esą dėl kvietimų į teismą, įvykių, susijusių su vaikų pornografija. Policija pataria akylai stebėti, kas yra siuntėjas, neretai laiške netrūksta klaidų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos