baneris leidinys

gaisras janciuose2
Įsiplieskus gaisrui, ugnis suniokojo pastatą ir jame buvusią buitinę techniką, šiltnamio vamzdžius, įvairius įrankius bei kitus namų apyvokos daiktus. Šakių PGT nuotr.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, sekmadienį 15 val. 22 min. buvo gautas pranešimas apie tai, kad Jančių k. (Lekėčių sen.) dega ūkinis pastatas, yra pavojus gretimiems pastatams.
 
Į įvykio vietą buvo išsiųstos trys – Lekėčių, Kriūkų bei Šakių – ugniagesių komandos. Atvykus ugniagesiams, ūkinis pastatas degė atvira liepsna, pastato stogas jau buvo sukritęs į vidų. Pastatas buvo medinis (27,6x7,6 m), stogas vienšlaitis, dengtas skarda. Prie pastato buvo priblokuotas dar vienas medinis pastatas. Minėtas pastatas buvo 1900 m. statybos.

Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas ir priestatas, keturi rulonai šiaudų, vamzdžiai, gipso kartono lakštai, du dviračiai, namų apyvokos daiktai. Ugniagesiams pavyko išgelbėti traktorius „Belarus“, greta buvusius dar tris medinius ūkinius pastatus ir šiltnamį su ten auginama gėlių produkcija.

Per dvi valandas gaisras buvo lokalizuotas, tiesa, Lekėčių ugniagesių komanda budėjo iki vėlyvo vakaro. Laimei, nei žmonės, nei gyvuliai nenukentėjo. Tiesa, sodybos šeimininkai patyrė nemenką sukrėtimą, mat šioje sodyboje gaisras kilo vasario mėnesį, tada sudegė šiltnamis su daigais.

Kokia šio gaisro priežastis, aiškinamasi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos