baneris leidinys

avarija namas
Po įvykio apgadintas ne tik automobilis, bet ir gyvenamasis namas, daug streso patyrė jame buvę žmonės. Skaitytojo nuotr.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Po eismo įvykio Pavilkijo kaime (Lekėčių sen.), kuomet automobilis įvažiavo į gyvenamą namą, jo gyventojai liko sukrėsti ir prašo užtikrinti saugumą kelyje.

Penktadienį, pusę septynių ryto, Pavilkijo kaimo Nemuno gatvės gyventojas pabudo nuo trenksmo. Pirma mintis – trenkė žaibas, tad šokęs iš lovos pirmiausiai skubėjo į gretimą kambarį, kur miegojo sūnus. Tačiau durys buvo kažkuo užremtos. Patekęs į sūnaus kambarį ir įsitikinęs, kad sūnus, gulėjęs lovoje prie sienos, yra sveikas, namo šeimininkas išskubėjo į lauką. Pasirodo, į namo kampą įvažiavo automobilis.

Pasak namo šeimininkų, Pavilkyje gyvenančių jau 13 metų, smūgio būta nemenko, nes sulūžo medinio namo sienų rąstai ir sulindo į vidų. Vaiko kambaryje buvę baldai taip pat sulūžę išsilakstė po kambarį. Namo šeimininkė džiaugėsi – laimei, sūnus miegojo ne prie namo laukinės, bet prie vidinės sienos. Tačiau pertrūkus tiek lauko, tiek vidaus sienų apdailai bei rąstams, vaiko kambaryje buvęs radiatorius, rašomasis stalas, net spinta nuo smūgio sulūžo. Namo gyventojai baiminasi dėl paties namo konstrukcijos, ar, perlūžus sienų rąstams, ši nebus pažeista.

„Po smūgio nučiuožė prie lango stovėjusi kušetė ir atsitrenkė į vaiko lovą. Rašomasis stalas nučiuožęs kambario duris užrėmė. Laukinė siena pasislinko į vidų, sekcija sulūžo ir pradėjo detalės kristi“, – pasakojo moteris.

Kol kas namo šeimininkė padarytos žalos negali įvardyti, laukia draudimo atstovų.

„Ne viskas pinigais matuojama. Svarbu, likome visi sveiki. Abu su vyru dirbam, namą rekonstravom, susitvarkėm. Ir dabar susitvarkysim... Tik gaila, kad, paviešinę, manau, visai gyvenvietei aktualią problemą dėl nesaugios gatvės, sulaukėm ir neigiamų komentarų“, – kalbėjo namo šeimininkė.

Ji pasakojo, kad gyventi vos už kelių metrų nuo važiuojamos dalies labai nesaugu.

„Jau anksčiau traktorius įvažiavo į duris, kurias išmušė ir lauko sieną aplamdė. Jau tuomet susitvarkėm“, – sako namo šeimininkė.

Nors Pavilkijo gyvenvietėje leidžiamas greitis 50 km/val., tačiau čia eismas gana intensyvus ir, pasak gyventojų, pasitaiko, kad mašinos skrieja ir didesniu greičiu: įsibėgėjusios nuokalne nuo gyvenvietės pradžios, o dar prieš minėtą namą yra nedidelis posūkis.

Moteris įsitikinusi, kad vairuotojas įvykio metu galimai nepasirinko saugaus greičio, kad net namo kampą išvertė.

Pasak namo gyventojos, ir anksčiau jie yra kreipęsi dėl greičio mažinimo kalnelio įrengimo gyvenvietėje, tačiau atsakymas buvo neigiamas. Tad jie žada dar kartą kreiptis į seniūną dėl kalnelio įrengimo Nemuno gatvėje.

Po šio įvykio kalbinti Nemuno gatvės gyventojai tvoros vietoje žada bent tol, kol remontuosis namą, prie namo dėti statybinius blokus, kad nors taip apsisaugotų nuo panašių įvykių.

Į eismo įvykį buvo iškviesti ir policijos pareigūnai. Kaip pranešė policija, įvykio metu niekas nenukentėjo, vairuotojas (g. 1978) vairuotojo pažymėjimą turėjo, buvo blaivus. Vyriškis aiškino, kad avarija įvyko dėl drėgnos kelio dangos.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos