baneris leidinys

gaisras gelgau1
Nuo ko Gelgaudiškyje kilo gaisras gyventojo ūkiniame pastate dar aiškinamasi, tačiau nuostolių neišvengė ne tik jis, bet ir kaimynas – apdegė jo ūkinio pastato stogas. Šakių PGT nuotr.

Savaitgalį rajone siautėjo liepsnos. Penktadienį Užsienių kaime (Sintautų sen.) užsidegė lauko virtuvė, o sekmadienį Gelgaudiškyje ugnis suniokojo ūkinį pastatą. Laimei, aukų išvengta, bet ugnis sunaikino gyventojų turtą.
 
Pranešimas apie gaisrą Keturnaujienoje, Užsienių kaime, ugniagesius pasiekė penktadienį 17.13 val. Buvo gautas pranešimas, kad dega ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė mūrinės vieno aukšto lauko virtuvės stogas. Gaisro metu sudegė stogas ir medinės jo konstrukcijos.

Ugniagesiams pavyko išgelbėti du pastatus: už trijų metrų esantį ūkinį pastatą ir už keturių metrų esantį medinį vieno aukšto su mansarda gyvenamąjį namą.

Kaip patikslino Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis specialistas Rolandas Pavalkis, gaisras lauko virtuvėje kilo nuo dūmtraukio.

Sekmadienį, 19.16 val., buvo pranešta, kad Gelgaudiškyje, Kalno gatvėje, dega ūkinis pastatas.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. Pastatas buvo mūrinis, vieno aukšto.

Gaisro metu sudegė pastato stogas, apdegė viduje buvę 10 kubinių metrų malkų, šienas ir namų apyvokos daiktai. Skilo gyvenamojo namo stiklo paketas. Apdegė 20 kvadratinių metrų kaimyninio mūrinio ūkinio pastato stogo.

Kaip informavo ugniagesiai, gaisro priežastis nustatinėjama.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos