baneris leidinys

cigaretes1Rajono apylinkės teisme buvo išnagrinėtos dvi administracinio teisės pažeidimo bylos, kuriose kontrabandos gabenimu buvo kaltinami Tauragės ir Panevėžio gyventojai. Jiems skirtos solidžios baudos.

Kuro bake - slėptuvė

Tauragės gyventojo Rimanto Ratkevičiaus (gim. 1962m.) automobilį „Audi-100“ pareigūnai sustabdė Ramoniškių kelio poste balandžio 24-osios vakare. Vyriškis tikino negabenąs nieko draudžiamo. Tačiau pareigūnai jo automobilio kuro bake aptiko slėptuvę, kurioje rasta 360 pakelių cigarečių „Bond Street Lights“, pažymėtų Rusijos Federacijos banderolėmis. Bendra kontrabandos būdu gabentų cigarečių vertė  - 2 tūkst. 517 litų.

R.Ratkevičius visiškai prisipažino padaręs administracinį teisės pažeidimą, dėl to nuoširdžiai gailėjosi. Tačiau R.Ratkevičius per metus padarė jau antrąjį tokį patį pažeidimą, už kurį jam yra paskirta nuobauda.

Visgi buvo atsižvelgta ir į tai, kad Tauragės gyventojas serga sunkia liga, yra nedarbingas.
 
Rajono apylinkės teismas pripažino R.Ratkevičių kaltu ir paskyrė jam 5 tūkst. litų piniginę baudą. Cigaretės, nuosprendžiui įsiteisėjus, bus sunaikintos, o automobilis - grąžintas savininkui.

Automobilis bus konfiskuotas

Teisme buvo išnagrinėta ir Panevėžio gyventojo Algio Juškos (gim. 1965m.). administracinė byla. Jis taip pat buvo kaltinamas kontrabandos gabenimu.

A.Juškos vairuojamą automobilį „Mazda-626“, kuris registruotas dukters Deimantės Juškaitės vardu, pareigūnai Ramoniškių kelio poste sustabdė balandžio 19-ąją. Atsarginiame automobilio rate įrengtoje slėptuvėje buvo rasta 100 pakelių cigarečių „Bond“ ir 20 pakelių cigarečių „Glamour Supersim“, pažymėtų Rusijos Federacijos banderolėmis. Bendra jų vertė – 855 litai.

A.Juška tvirtino kontrabandą vežęs dėl sunkios materialinės padėtis, nes taip norėjo papildomai užsidirbti. Jis pripažino savo kaltę ir nuoširdžiai gailėjosi.

Rajono apylinkės teismas pripažino A.Jušką kaltu ir paskyrė jam 5 tūkst. litų baudą. Be to, nuosprendžiui įsiteisėjus, valstybės nuosavybėn bus konfiskuotas ir automobilis „Mazda-626“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos