baneris leidinys

keliasLiepos 13 dieną oficialiai buvo padėti parašai, liudijantys apie naujai asfaltuoto kelio, jungiančio Kriūkus ir Kauno rajoną, atidarymą. Panemunių regioninio parko teritorijoje naujai asfaltuotas kelias bus naudingas ne tik kriūkiečiams, bet ir turistams.

Nuotr. Nuo šiol kriūkiečiai į Kauną važiuos naujai asfaltuotu ir kur kas trumpesniu keliu nei anksčiau.

Kauno rajoną ir Kriūkus sujungęs asfaltuotas kelias buvo pradėtas tiesti praėjusiųjų metų rudenį. Konkursą laimėjusio UAB „Alkesta“ darbuotojai objekto darbus atliko per nepilnus metus. Per šį laiką iš pagrindų buvo išasfaltuotas 7,5 km buvusio žvyrkelio. Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis finansuojami šio kelio ruožo darbai kainavo apie 5 mln. litų.
 
Liepos 13 dieną Kriūkuose lankėsi valstybinė komisija, kurią sudarė Panemunių regioninio parko, Marijampolės regioninių kelių, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos atstovai. Jie pasirašė dokumentus, leidžiančius oficialiai eksploatuoti naująjį kelią. Oficialiame akto pasirašymo renginyje dalyvavęs rajono meras J.Bertašius sakė, kad šis kelias yra vienas geriausių rajone. „Kelio kokybė yra labai gera. jo pagrindas buvo padarytas iš rudens ir labai geras. Padaryta labai daug nuvažiavimų, leidžiančių įvažiuoti į laukus, namus“,- kalbėjo meras.

Pasak rajono vadovo, šis kelias yra respublikinės reikšmės. Visai Panemunei atsivėrė galimybė turėti asfaltuotą kelią, jungiantį su Kauno rajonu. Panemunė taps reikšmingu rajono kampeliu. Manoma, kad tai pagyvins turizmą šiame regione, gali kilti ir Kriūkų apylinkėse esančio nekilnojamojo turto vertė.

Nemažai prie kelio tiesimo darbų prisidėjusi Kriūkų seniūnė Ona Rakauskienė sakė, kad šis kelias seniai buvos reikalingas kriūkiečiams. „Važiuojant į Kauną anksčiau tekdavo daryti ne mažą lanką. Žmonės labai patenkinti šiuo keliu. Ir džiaugiasi, ir dėkoja, kad yra toks kelias“,- sakė seniūnė O. Rakauskienė.   

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos