baneris leidinys

Rajono apylinkės teismas išnagrinėjo Tauragės rajono gyventojo Rimanto Ratkevičiaus (gim. 1962m.) administracinio teisės pažeidimo bylą. Vyriškis buvo kaltinamas kontrabandos gabenimu.

Ramoniškių kelio poste R.Ratkevičiaus vairuojamą automobilį „Audi 100“ pareigūnai sulaikė birželio 17-osios popietę. Automobilyje buvo surastas krepšys, kuriame buvo įrengtas antras dugnas. Čia ir buvo surasti 2 tūkst. pakelių cigarečių „Kiss Superslims Clubnichka“, pažymėtų Rusijos Federacijos banderolėmis., kurių bendra vertė – 807 litai.

R.Ratkevičius visiškai pripažino padaręs administracinį teisės pažeidimą, dėl to nuoširdžiai gailėjosi, prašė papildyti bylos medžiagą medicininiais įrašais apie sveikatos būklę.
 
Pažeidėjo atsakomybę lengvinančia aplinkybe teismas pripažino tai, kad jis nuoširdžiai gailisi, tačiau sunkinanti aplinkybė – tos pačios rūšies pažeidimą, už kurį jau baustas, vyriškis per metus padaro ketvirtąjį kartą. Anot teismo, tai parodo asmens piktybiškumą.

Rajono apylinkės teismas pripažino R.Ratkevičių kaltu ir paskyrė jam 8 tūkst. litų piniginę baudą. Automobilis „Audi 100“, nuosprendžiui įsiteisėjus, bus grąžintas savininkui.

Konfiskuotos cigaretės bus sunaikintos.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos