baneris leidinys

Rajono apylinkės teisme buvo išnagrinėta Kudirkos Naumiesčio gyventojos Virginijos Varankovaitės (gim. 1983m.) baudžiamoji byla. Pirmąjį kartą teisiama niekur nedirbanti naumiestietė buvo kaltinama fizinio skausmo sukėlimu ar nežymiu sveikatos sutrikdymu mažamečiui.

Praėjusių metų paskutiniąją dieną V.Varankovaitė, Elenai Naujavičienei priklausančio gyvenamojo namo viduje, girta, tyčia, mušdama šluota ir suduodama rankomis mažiausiai devynis smūgius, sužalojo savo dukrą G.V. (gim. 2002m.), padarydama jai poodines kraujosruvas dešinėje kaktos pusėje, antakyje, akies vokuose, skruostuose, nosyje, dešiniajame žande, pažandyje, odos nubrozdinimus kakle, gilius odos nubrozdinimus kairiajame žąste, dilbiuose, pogleivinę kraujosruvą dešinės akies obuolyje. Mergaitei buvo nežymiai sutrikdyta sveikata.

Įtariamoji V.Varankovaitė, kai jai buvo pranešta apie įtarimą, padarius nusikalstamą veiką, kalta prisipažino iš dalies.

Įtariamoji parodė, kad praėjusiųjų metų gruodžio 31 dienos vakare buvo namuose. Į svečius atėjo Vidas Abraitis ir Arūnas Martinkevičius. Visi išgėrė alkoholio. Maždaug apie 22 val. minėti vyriškiai išėjo, o su jais kartu - ir jos sugyventinis Sigitas Naujavičius. Moteris viena liko namuose su dviem mažametėmis mergaitėmis.
 
Viena iš jų – G.V. - norėjo eiti pas močiutę, bet kadangi buvo vėlu, tai motina jos neleido. Tada mergaitė virtuvėje, „užlipusi ant kampo“, metė į ją vazoninę gėlę. Tuomet supykusi V.Varankovaitė sugriebė mergaitę „su nagais per skruostus“ ir papurtė sakydama, kad ši eitų į kambarį. Mažametė nuėjo į kambarį ir užlipo ant lovos, o pasakius, kad ji nusirengtų, mergaitė kažko šoko iš lovos ir griūdama trenkėsi į fotelio kampą. Atsikėlusi mažametė, pasak V.Varankovaitės, kaukdama išbėgo laukan. Mergaitę sužalojo, pasak jos, nes tiesiog tuo metu taip sureagavo į situaciją.

Nukentėjusioji mažametė G. V. parodė, kad 2009 m. gruodžio 31 d. ji buvo namuose su mama, sesute ir patėviu Sigitu. Po to atėjo dar du vyrai.

Visa suaugusiųjų kompanija šventė virtuvėje, o ji su sesute buvo kambaryje ir žiūrėjo televizorių. Girdėjo, kaip visi vyrai išėjo. Tada atėjusi mama siuntė ją pas močiutę, nes „mamai buvo bloga“. Apsirengusi mažametė jau ketino eiti pas močiutę, tačiau tada mama paliepė nusirengti striukę ir niekur neiti.

Bet tada jau pati mergaitė norėjo išeiti pas močiutę, nes mama buvo „biski pikta“. Kai ji užsilipo ant fotelio, V.Varankovaitė  patempė už striukės, ir ji parkrito susimušdama į fotelio kraštą veiduką. Anksčiau mažametė yra minėjusi, kad mama ją mušė šluota ir pagaliu.

Visgi mergaitė tikino mamai atleidžianti ir nenorinti, kad ji būtų nubausta.

Rajono apylinkės teismas pripažino V.Varankovaitę kalta ir paskyrė jai 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant vieneriems metams.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos