baneris leidinys

Rajono apylinkės teisme buvo išnagrinėta Kazlų Rūdos gyventojo Vytauto Morozo (gim. 1961m.) administracinio teisės pažeidimo byla. Uždarojoje akcinėje bendrovėje „Girių bizonas“ elektriku dirbantis vyriškis buvo kaltinamas Kelių eismo taisyklių pažeidimu, kurio metu buvo sugadintas turtas bei pasitraukimu iš eismo įvykio vietos.

Liepos 10-osios naktį, apie 24 valandą, V.Morozas važiavo keliu Kiduliai – Ramoniškiai pasienio posto link. Vyriškis vairavo automobilį „Volkswagen Passat“ . Tačiau privažiavęs stovinčių automobilių eilę, V.Morozas nesugebėjo sustabdyti savo „pasato“ ir atsitrenkė į paskutinįjį eilėje stovėjusį automobilį. Eismo įvykio metu buvo apgadinti dar du „Volkswagen Passat“. Vienas jų priklauso Remigijui Cimermonui,  kitas – Jonui Čeplinskui.

Po šio eismo įvykio V.Morozas iš įvykio vietos pasišalino, tačiau netrukus buvo sulaikytas. Jam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2.63 prom.

V. Morozas visiškai prisipažino padaręs administracinius teisės pažeidimus, patvirtino administracinio teisės pažeidimo protokole nurodytas faktines aplinkybes, nurodė, kad dėl pažeidimų nuoširdžiai gailisi.
 
Pažeidėjo atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta, atsakomybę lengvinančia aplinkybe pripažinta tai, kad pažeidėjas prisipažįsta ir nuoširdžiai gailisi dėl padaryto teisės pažeidimo.

Rajono apylinkės teismas pripažino V.Morozą kaltu ir nubaudė jį 4 tūkst. litų bauda. Kazlų Rūdos gyventojas taip pat trejus metus neturės teisės vairuoti transporto priemonę.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos