baneris leidinys

pakranteLytinę prievartą patyręs 25 metų Barzdų seniūnijos gyventojas apie cinišką sugėrovų poelgį būtų neprasitaręs, jeigu kaime nebūtų pasklidusios kalbos.

Nuotr. Barzdų gyventojas A.Ž. patvirtino, kad buvo išprievartautas ant tvenkinio kranto.

Visi incidento dalyviai rajono teisėtvarkos pareigūnams yra gerai žinomi. Teisiamųjų suole yra sėdėję ne tik jie, bet ir jų tėvai. Nusikaltimas, už kurį gresia iki aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmė, buvo įvykdytas praėjusią savaitę prie kaimo tvenkinio.

Tą dieną ant tvenkinio kranto alkoholį gurkšnojo keturi 24 - 32 metų kaimiečiai. Nuo karščio ir pigaus vyno apsvaigę sugėrovai po kiek laiko susipyko. Jie užsipuolė 25 metų A. Ž. ir jį sumušė.
 
Be to, A.Ž. buvo priverstas vieną iš nusikaltėlių patenkinti oraliniu būdu.

Pažemintas A.Ž. neketino skųstis policijai. Jis kelias dienas alkoholiu malšino nuoskaudą.

Bet apie išprievartautą vyriškį kaime greitai pasklido kalbos. Jas išgirdo ir A.Ž. giminaitis. Vyras paskambino į policiją.

Į kaimą atvykę policijos pareigūnai tikėjosi išsiaiškinti, ar buvo nusikaltimas, ar pranešimas apie jį yra tik girtų vyrų sapalionės.

Tačiau policininkai niekaip negalėjo pažadinti girto nukentėjusiojo vyro.

Jam pareigūnai paliko šaukimą atvykti į policijos komisariatą.

Kitą dieną pagiringas A.Ž., lydimas giminaičio, atvyko keliomis valandomis vėliau, negu buvo kviečiamas, ir patvirtino, kad buvo išprievartautas.

Dėl seksualinio prievartavimo bendrininkų grupėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Į rajono policijos komisariato areštinę buvo uždaryti trys Barzdų seniūnijos Buktiškių kaimo gyventojai: K. G. (gim.1986 m.), M. M. (gim.1980 m.) ir K. L.  (gim.1978m.).

Visi įtariamieji, kurie buvo sulaikyti, šiuo metu iš areštinės jau išleisti. Jiems skirtos kitos kardomosios priemonės - rašytiniai pasižadėjimai neišvykti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos