baneris leidinys

beretaTėvo mirtis, gaisras, iš namų pavogti pinigai ir ginklas. Tiek nelaimių per pastarąsias dvi dienas teko patirti Šakių rajono Lekėčių seniūnijoje gyvenančiam vyriškiui.    

Liepos 20 dieną Lekėčių seniūnijos Pavilkijo kaime staiga mirė Kauno gyventojas  F.Č. (gim. 1933m.). Vyriškis buvo pašarvotas Kaune.

Tačiau nelaimės šioje šeimoje tuo nesibaigė. Kitą dieną, liepos 21-ąją, Pavilkijo kaime esančioje sodyboje, kuri priklauso kaunietei L.Č., kilo gaisras. Pasak Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų, apie 15 valandą sodyboje užsidegė medinis ūkinis pastatas. Gaisro metu visiškai sudegė pastatas, dvi žoliapjovės, grandininis pjūklas, daug kitų įrankių, apie 5 kubinius metrus malkų.

Kaip sakė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, tuo metu visi artimieji buvo šermenyse, o pastatą prižiūrėjo vietos gyventojas. Tą dieną jis buvo toks neblaivus, kad pareigūnams su juo sunkiai sekėsi susikalbėti.
 
Gaisro priežastis ir nuostoliai tikslinami.

Praėjusio ketvirtadienio vakare į policijos komisariatą kreipėsi  A.Č (gim 1958m.). Vyriškis  pranešė, kad namuose Lekėčių seniūnijos Pavilkijo kaime pasigedo kovinio ginklo ir pinigų.

Oficialiai nedirbantis vyriškis pistoletą „Beretta” su dėtuve ir keturiolika 9 milimetrų kalibro šovinių slėpė po čiužiniu.

Į polietileno maišelį sudėti 162 tūkstančiai litų buvo laikomi kelioniniame lagamine.

A.Č. sakė, kad pinigų jis gavo pardavęs kažkokią sodybą.

Bemaž vagystės išvakarėse mirė sunkiai sirgęs A.Č. tėvas.

Šermenys ir laidotuvės vyko Kaune. Trečiadienį prie tėvo karsto Kaune sėdinčiam A.Č. paskambino sodybą prižiūrintis vyriškis ir pranešė apie gaisrą.

A.Č. iš gaisravietės vėl išskubėjo į Kauną. Grįžęs po laidotuvių į sodybą vyras pasigedo sodybos prižiūrėtojo ir nustebo, pamatęs pravirą namo langą.

Vyriškiui kilo įtarimas. Nuojauta jo neapgavo - dingo ir ginklas, ir pinigai.

Rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal du Baudžiamojo kodekso straipsnius.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos