baneris leidinys

Liepos 29 d. 16.50 val. 11,5 kilometre kelyje Rupinai-Jadagoniai-Pavilkijys-Kriūkai, traktorius CASE IHMXU110 su priekaba, vairuojamas piliečio D. M. gim.1987 m. gyv. Bažnyčios g. Barzdų k. ir sen. Šakių r., lenkdamas kliudė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusį pilietį G. J. gim. 1965 m., gyv. Vydūno g. Vilkijoje Kauno r.

Dviratininkas G. J. pristatytas į Vš.Į. „Šakių ligoninė“ priėmimo skyrių, kur jam buvo diagnozuota: galvos smegenų sutrenkimas, kairės ausies srities mušta žaizda, galvos srities nubrozdinimas. Traktorių vairavęs pilietis D. M. eismo įvykio metu buvo blaivus, traktorininko pažymėjimą turi. Dviratininkui G. J. dėl galimo neblaivumo nustatymo, paimtas kraujo įbrėžimai. Suteikus med. pagalbą išleista gydytis į namus.

Liepos 30 d., apie 07 val. 30 min. buvo pastebėta, kad iš nerakinto daugiabučio gyvenamojo namo rūsio, esančio Griškabūdžio g. Šakiuose pagrobtas pilietei I. S. gim. 1958 m. priklausantis dviratis. Padaryta turtinė žala.

Rugpjūčio 1 d. iš Vš.Į ,,Šakių ligoninė“ priėmimo skyriaus gautas telefoninis pranešimas apie tai, kad pristatyta pilietė E. S.  gim. 1991 m. gyv. Griškabūdžio g. Šakiuose, kuriai diagnozuotas tyčinis apsinuodijimas klonazepamo vaistais su alkoholiu. Paguldyta į stebėjimo palatą.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos