baneris leidinys

teismasKęstutis  Ivanauskas (gim. 1983m.) pastaruoju metu niekur nedirba, nevedęs, gyvena Kiduliuose, iki  šiol  teismo neteistas.

K. Ivanauskas, kai jam buvo pranešta apie įtarimą padarius nusikalstamas veikas, kaltu prisipažino visiškai ir parodė, kad jis su motina gyveno močiutės Antaninos Martinkevičienės sodyboje Kiduliuose.

Motina 2009 metų vasarą išsikėlė gyventi į Jurbarką, kur turi butą.

Pasak nukentėjusiojo Virgilijus Martinkevičius, po motinos mirties sesuo Vilma Ivanauskienė su sūnumi Kęstučiu Ivanausku liko gyventi mamos name. 2009 m. vasarą sesuo dėl sūnaus girtavimo, nuolatinio pinigų reikalavimo išsikėlė gyventi į Jurbarką, o likęs vienas K. Ivanauskas pradėjo vogti iš namų įvairius daiktus, kuriuos pigiai pardavęs, pirkdavo alkoholinius gėrimus.
 
K.Martikevičuis kelis kartus perspėjo K. Ivanauską, kad baigtų, tačiau šis ir toliau vogė, todėl savininkas kreipėsi į policiją. Visi daiktai priklausė V. Martinkevičiui.

Pirmiausiai K.Ivanauskas sugalvojo pagrobti elektrinę žoliapjovę  ir pagal skelbimą laikraštyje ją pardavė už butelį degtinės ir 10 pakelių cigarečių. Praėjusių metų rudenį jis pagrobė elektrinį tepalinį šildytuvą (60 Lt vertės), dulkių siurblį (50 Lt vertės), 10 lėkščių (20 Lt vertės), du gėlių vazonus (20 Lt vertės), Nukentėjusiajam Virgilijui Martinkevičiui padarė 150 Lt turtinę žala.

Ir jo motina, ir V. Martinkevičius prašė, K. Ivanausko daugiau nevogti.

Šių metų vasario mėnesį vėl į sodybą buvo užsukę metalo supirkėjai, tai jiems  K. Ivanauskas pardavė ketinę vonią, šaldiklį, keturias kėdes, elektrinį šviestuvą, dujų balioną nukentėjusiajam Virgilijui Martinkevičiui padarydamas turtinę 950 Lt žalą.

Įtariamasis tikino parduotais daiktais nesinaudojo, jam jie buvo nereikalingi, todėl ir pardavė, o gautus pinigus pragėrė. Daiktai ir sodyba priklauso V. Martinkevičiui.

Kaltinamojo Kęstučio Ivanausko atsakomybę lengvinančių ir sunkinančių aplinkybių nenustatyta.

Rajono apylinkės teismas pripažino K.Ivanauską kaltu ir paskyrė jam 3 mėnesių viešųjų darbų bausmę, kas mėnesį neatlygintinai po  30 valandų padirbėti visuomenės labui.

Civilinį ieškinį tenkinti visiškai ir iš K. Ivanausko priteisti 1 tūkst. 240 Lt žalos atlyginimą V. Martinkevičiui.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos