baneris leidinys

Šakių miesto gyventojas Erikas Kliučinskas (gim. 1987m.), kai rajono apylinkės teisme buvo nagrinėjama jo administracinio teisės pažeidimo byla, nedalyvavo.

Liepos 22 dieną, apie  20.45 val., vyriškis Šakių seniūnijos Ritinių kaime girtas vairavo automobilį „Honda Accord“  neturėdamas teisės jį vairuoti, taip pat neapsidraudęs transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Pažeidėjo kaltė įrodyta jo paties prisipažinimu ir administracinės bylos medžiaga. Alkotesterio parodymai patvirtino, kad E.Kliučinskui liepos – 22-osios vakare  nustatytas 2,01 promilių girtumas.

Pažeidėjo atsakomybę lengvinančių ar  sunkinančių aplinkybių nenustatyta.
 
Skiriant nuobaudą, teismas atsižvelgė į padarytų teisės pažeidimų pobūdį, pažeidėjo asmenybę - daug kartų baustas administracinėmis nuobaudomis už alkoholinių gėrimų vartojimą viešosiose vietose,  į tai, kad nėra atsakomybę lengvinančių ar sunkinančių aplinkybių.

Rajono apylinkės teismas pripažino vyriškį kaltu ir paskyrė jam galutinę nuobaudą i 20 parų administracinio arešto.

Nutarimas per 10  d.  nuo  priėmimo  gali  būti  skundžiamas  Lietuvos  Vyriausiajam administraciniam teismui, padavus skundą Šakių rajono apylinkės teisme.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos