baneris leidinys

Vogė
Rugpjūčio 9 dienos rytą 67-erių metų Barzdų seniūnijos Baltrušių kaimo gyventojas A. K. policijai pranešė apie iš jo ganyklos pavogtą 1,5 metų amžiaus apie 500 kg svorio bulių. Įvykis tiriamas.

Rugpjūčio 9 dieną, apie 10 val. pastebėta, kad Griškabūdžio seniūnijos Zygmantų kaimo Varniškių miške, 405 kvartalo 46 sklype, nupjauta ir pavogta apie 4 kietmetriai įvairių medžių. 12 beržų, 5 juodalksniai ir 1 pušis. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Sumušė

Rugpjūčio 10-osios naktį į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi 23-ejų metų kaunietė L. G. Merginai medikai diagnozė veido sumušimą, kairiojo skruosto muštą žaizdą, kairiojo skruosto kraujosruvą. Po medikų apžiūros L. G. buvo išleista į namus. Pirminiais duomenimis, kaunietę sumušė du nepažįstami jaunuoliai Šakiuose prie Jaunystės tako 3-io namo.
 
Rugpjūčio 10 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių buvo pristatyta 51-erių metų Jankų seniūnijos Jankų kaimo gyventoja B. J., turinti trečio lygio negalią. Medikai moteriai diagnozavo trauminę galvos smegenų ligą, kaukolės kaulų lūžimą. Ji buvo išvežta gydyti į Kauno medicinos universitetines klinikas.

Rastas sprogmuo

Rugpjūčio 9 dienos popietę Č. M. javų laukuose rasta nuo karo laikų likusi rankinė granata. Atvykę J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai rankinę granatą F-1, kėlusią pavojų, sunaikino vietoje.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos