baneris leidinys

Šakių rajono apylinkės teismas išnagrinėjo Stanislovo Galinsko bylą, kurioje jis buvo kaltinamas, jog būdamas neblaivus smurtavo prieš savo sugyventinę. Teismas jam skyrė 1 metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Šių metų sausio 21 dienos vakare neblaivus Sintautų seniūnijos Užsienių kaimo, gyventojas Stanislovas Galinskas savo namuose tyčia mažiausiai keturis kartus sudavė smūgius savo sugyventinei Jovitai B. Moteriai buvo sumuštas kairysis antakis, dešinysis smilkinys, po sumušimo atsirado poodinės kraujosruvos akių vokuose, galvos smegenų sukrėtimas. Dėl patirto smurto nukentėjusioji kreipėsi į policiją. Įvykis pasiekė tesimą.  S Galinsko atsakomybę sunkinanti aplinkybė yra tai, kad jis nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Liepos 27 dieną Šakių rajono apylinkės teisme buvo išnagrinėta ši byla. S Galinską teismas pripažino kaltu. Jam buvo skirta l metų ir 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė. Bausmės vykdymas atidėtas 1 metams ir 6 mėn., įpareigojant be teismo ar bausmę vykdančios institucijos žinios nekeisti gyvenamosios vietos.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos