baneris leidinys

Pasirodė sukčiai
Šakių rajono policijos komisariatas pranešė, kad birželio 17 dienos vidurdienį į Kidulių seniūnijos Valenčiūnų kaimo gyventojo A. M. (gim.1923 m.) namus atvyko nepažįstamas vyras ir apgaule iš viliojo 1600 litų. Sukčius senukui pranešė apie tai, kad į avariją pateko A. M. sūnus, kuris sužalojo žmogų. Kad išvengtų atsakomybės, buvo prašoma įduoti pinigus, kuriuos sukčius turėjo perduoti tariamam nukentėjusiajam.   

Vogė
Rugpjūčio 19 dienos ankstyvą rytą II lygio negalią turinti Kudirkos Naumiesčio gyventoja I. M. (gim. 1952 m.) pastebėjo, kad iš jai priklausančio namo kambaryje buvusios rankinės pagrobti įvairiomis kupiūromis 2000 litų. Gyvenamojo namo laukinės ir kambarių durys buvo nerakintos.

Rugpjūčio 22 dienos ryte Kidulių seniūnijos Liepalotų kaimo gyventojas R. S. (gim. 1942 m.) pastebėjo, kad iš kieme esančio nerakinamo tvarto pavogta kumelė.

Sumušė
Rugpjūčio 19 dienos vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Kriūkų miestelio gyventoja V. S. (gim. 1961 m.) Medikai moteriai diagnozavo galvos smegenų trauminę ligą, galvos daugybinius sumušimus, alkoholinę psichozę. Tolimesniam gydymui V. S. išvežta į Kauno medicinos universiteto klinikas. Pirminiais duomenimis V. S. konflikto metu sužalojo iš matymo pažįstamas kriūkietis G. G. (gim. 1972 m).

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos