baneris leidinys

volvoPraėjusią savaitę rajono keliuose buvo užfiksuoti du eismo įvykiai. Šakiuose įvykusios avarijos metu buvo sužalotas neblaivus dviratininkas. Praėjusį sekmadienį ties Keturnaujienos kaimu neblaivaus joniškiečio vairuojamas sunkvežimis užstojo kelią ir dviem valandom sutrikdė eismą.

Rugpjūčio 27 dienos vakare, apie 21.30 val., Šakių miesto Kęstučio gatvėje Šakių seniūnijos Naudžių kaimo gyventojui B. M. priklausantis automobilis „Ford Focus“, kurį vairavo to paties kaimo gyventojas R. M., kliudė ta pačia kryptimi važiavusį neblaivų dviratininką V. S. (gim. 1992 m.) iš Šakių. Jis po eismo įvykio buvo pristatytas į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių. Medikai jam diagnozavo abiejų kojų, kairės pusės juosmens nubrozdinimus, dešinės plaštakos žaizdą. Po apžiūros V. S. išleistas į namus. Susidūrimo metu į automobilį „Ford Focus“ atsimušė ta pačia kryptimi važiavęs automobilis „VW Golf“, kuris priklauso Jonavos sporto klubui. „VW Golf“ vairavo Vilkaviškio rajono gyventojas V. K. Automobilių vairuotojai buvo blaivūs, vairuotojo pažymėjimus turi.
 
Rugpjūčio 29-osios vakare, apie 19.00 val., kelyje Šakiai – Kudirkos Naumiestis, Keturnaujienos kaimo ribose, joniškiečio G. B. vairuojamas sunkvežimis „Volvo“, priklausantis UAB „Šiaurės vilkas“, norėdamas apsisukti siaurame kelyje neįvertino galimybių ir sėkmingai neužbaigė pradėto manevro, taip užtverdamas pravažiavimą iš abiejų pusių. Šiame kelyje eismas buvo apribotas apie porą valandų. Vairuotojui buvo nustatytas 1,66 prom. girtumas.  

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos