baneris leidinys

Šeštadienį Šakių rajone pasieniečiai sulaikė 18-metį Rusijos pilietį, neteisėtai perėjusį sieną. Pažeidėjas teigė norėjęs patekti į Angliją.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai rusą sulaikė vos tik jis neteisėtai perėjo sausuma einančią sieną netoli Šakių rajono Kirslių kaimo.

Pažeidėjas turėjo galiojantį savo šalies pasą. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad jis anksčiau buvo bandęs gauti Šengeno vizą, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo, tuomet aštuoniolikmetis ryžosi neleistinoje vietoje pereiti sieną.

VSAT pareigūnams pažeidėjas aiškino, kad Lietuva nebuvo jo kelionės tikslas. Rusas norėjo nukeliauti į Angliją. Pasieniečiai jį uždarė į areštinę. VSAT Pagėgių rinktinėje dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai sulaikė 232 valstybės sienos pažeidėjus. Daugiausiai jų – 111 – pasieniečiams įkliuvo, kai pažeidė Lietuvos sieną su Rusija. 94 pažeidėjus sulaikė sieną su Baltarusija saugantys VSAT pareigūnai. Apskritai tarp sulaikytųjų daugiausiai yra Lietuvos piliečių – 99. Taip pat buvo sulaikyti 42 Rusijos piliečiai, 30 gruzinų, 17 armėnų, 13 baltarusių, 8 vietnamiečiai, 7 afganistaniečiai, 6 vokiečiai, taip pat Azerbaidžano, Irano, Maroko, Moldovos, Ukrainos ir Vengrijos piliečiai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos