baneris leidinys

Vagystės
Rugsėjo 13 dieną, pirmadienį, apie 7 val. ryto Griškabūdžio seniūnijos gyventojas A. M. (gim. 1942 m.) pastebėjo, kad pavogtas jam priklausantis traktorius T-25A valst. Nr. LY4822, ir prie jo prikabintas bulvių kasimo kombainas ,,ANNA“. Traktorius stovėjo Griškabūdžio ŽŪB degalinės teritorijoje. Dėl vagystės padaryta  turtinė žala.

Nuo birželio 10 dienos iki rugpjūčio 25 dienos iš Burgaičių kaime, Sudargo seniūnijoje gyvenančio R. L. (gim. 1972 m.), priklausančių žemės ūkio technikos transporto priemonių kuro bakų bei kuro konteinerių, buvusių ūkinio pastate, esančiame Šilininkų kaime, Slavikų seniūnijoje, buvo pavogta apie 700 litrų dyzelinio kuro. Taip pat pagrobta 35 vnt. plastikinių talpų ir sugadinta 20 m. guminės žarnos. Padaryta turtinė žala.

Rugsėjo 14 dieną, antradienį, 15.20 val. pilietis G. M. pastebėjo, kad iš jam priklausančios, šiuo metu negyvenamos sodybos ūkinio pastato, esančio Būdelės kaime, Plokščių seniūnijoje, pavogtos traktoriaus T-40 detalės ir agregatai bei juodojo metalo laužas. Dėl vagystės padaryta turtinė žala.

Priėmimo skyriuje
Rugsėjo 14 dieną, antradienį, 2.56 val. į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių pristatytas Duobiškių kaime, Šakių seniūnijoje, gyvenantis A. K. (gim. 1971 m.), kuriam nustatyta galvos smegenų lengvo laipsnio trauma, daugybiniai kūno sumušimai ir nubrozdinimai, girtumas. Vyriškis paguldytas į stebėjimo palatą.

Rado miną
Rugsėjo 14 dieną, 10.54 val. laukuose, esančiuose Kiaulupių kaime, Šakių seniūnijoje, buvo rastas daiktas panašus į nuo karo laikų likusį sprogmenį. Atvykę Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai 81 mm. minosvaidžio miną sunaikino vietoje.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos