baneris leidinys

rauktysŠakių rajono apylinkės teisme rugsėjo 15 dieną vyko Šakių rajono apylinkės teismo ir Marijampolės apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Šakių rajono policijos komisariato atstovų pasitarimas, kuriame buvo aptartos teisės normų taikymo problemos, nagrinėjant administracinių teisės pažeidimų bylas dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką bei dažniausiai pasitaikantys šiose bylose administracinių teisės pažeidimų protokolų surašymo trūkumai.

Nuotr. Šakių rajono apylinkės teismo pirmininkas A. Rauktys.


Pasitarimo metu aptartos teisės normos bei jų taikymo problemos dėl akcizais apmokestinamų prekių iš trečiųjų šalių gabenamo ir laikomo kiekio bei šių prekių konfiskavimo, prekių vertės apskaičiavimo. Teismo atstovai pateikė informaciją apie policijos pareigūnų surašytuose administracinių teisės pažeidimų protokoluose dažniausiai pasitaikančius trūkumus, dėl kurių šios bylos yra nepriimamos nagrinėti teisme arba grąžinamos.
 
Susitikime dalyvavo Šakių rajono apylinkės teismo pirmininkas A. Rauktys, teisėjų padėjėjos A. Kašinskaitė ir G. Balčiūnienė, Šakių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininkas V. Skeirys.  

Pasak Šakių rajono apylinkės teismo atstovės spaudai A. Matusienės, tokio pobūdžio pasitarimai, kuriuose yra aptariami teisėsaugos institucijoms aktualūs klausimai, yra naudingi ne tik šių institucijų bendram darbui, bet ir skatina proceso operatyvumą ir ekonomiškumą.

Šiais metais tai jau antras šia tema  Šakių rajono apylinkės teisme organizuotas pasitarimas su policijos komisariato atstovais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos