baneris leidinys

Rajono apylinkės teisme jau išnagrinėta Ramūno Prūsaičio (gim.1983 m.) sausio 16 dienos vakare Slavikų kaime, Šakių rajone J.B. gyvenamajame name įvykdyta nusikalstama veikla. Kaltinamasis – niekur nedirba, jo išsilavinimas - 9 klasės, anksčiau neteistas, administracine tvarka metų bėgyje nebaustas. Slavikų seniūnija jį charakterizuojančių duomenų neturėjo.

Tą vakarą užsukęs į J.B. namus R.Prūsaitis rado ten miegančius J.A. ir I.B. Alkoholis vyrui aptemdė protą – jis tyčia juos sumušė, abiems kumščiu suduodamas į veidą bei kitas kūno vietas ir taip sukeldamas nesunkius sveikatos sutrikimus: nukentėjusiems vyrams nustatytos  poodinės kraujosrūvos, odos nubrozdinimai, nosies kaulų lūžiai, galvos smegenų sutrenkimas, krūtinės sumušimas.

R.Prūsaičiui buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas baudžiamojoje byloje dėl tyčinio J.A. ir I.B. sužalojimo ir laikino jų sveikatos sutrikimo. Sunkinančia aplinkybe laikytina tai, kad nusikalstamą veiką jis padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.
 
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos iškėlė R.Prūsaičiui 1050,81 Lt civilinį ieškinį už J.A. ir I.B. suteiktas gydymo paslaugas. Nukentėjusysis J.A. pareiškė kaltinamajam 5000 Lt civilinį ieškinį neturtinės žalos atlyginimui.

Rajono apylinkės teismas pripažino R.Prūsaitį kaltu ir nuteisė 2 metų laisvės atėmimu, bausmės vykdymą atidedant 1 metams ir 6 mėnesiams, įpareigojant be institucijos, prižiūrinčios bausmės vykdymo atidėjimą sutikimo, neišvykti iš gyvenamosios vietos ilgiau nei 7 paroms. Taip pat visiškai patenkintas Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos 1050,81 Lt civilinis ieškinys ir priteistas 2000 Lt neturtinės žalos atlyginimas J.A. Nuosprendis neįsiteisėjęs.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos