baneris leidinys

Spalio 2 dieną netoli Rėžgalių kaimo, Sudargo miško pakraštyje, pasieniečiai sulaikė du marijampoliečius, nelegaliai gabenusius cigaretes.

Šeštadienio popietę Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai ties Šakių rajono Rėžgalių kaimu, Sudargo miško pakraštyje, pastebėjo grupę asmenų su nešuliais. Sulaikymo metu pažeidėjai nepakluso žodiniam VSAT pareigūnų reikalavimui sustoti, metė nešulius ir spruko į mišką. Bėglių nesustabdė ir įspėjamasis pasieniečio šūvis į orą iš tarnybinio pistoleto.

Įvykio vietoje Pagėgių rinktinės pareigūnai aptiko 8 tūkst. pakelių cigarečių „Jing Ling“, paženklintų rusiško pavyzdžio akcizo mokesčio ženklais. Organizavę vietovės apiešką pasieniečiai už kelių šimtų metrų sulaikė du asmenis, kurie, manoma, yra susiję su šio rūkalų krovinio gabenimu. Paaiškėjo, kad abu sulaikytieji yra 27 ir 37 metų Marijampolės miesto gyventojai.

Dėl kontrabandos Pagėgių rinktinės pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Abu marijampoliečiai uždaryti  į areštinę. Jų gabentos cigaretės laikinai saugomos Rociškių užkardoje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos