baneris leidinys

kumstisSpalio 9 dieną Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo parduotuvės vedėja R. J. V. atėjusi į Kudirkos Naumiesčio vartotojų kooperatyvo parduotuvę, Sudargo seniūnijos Rociškių kaime, pastebėjo, kad išlaužta dalis parduotuvės priestato lango rėmo, išimti stiklai. Pro langą patekta į priestato vidų, nuo durų iš priestato į parduotuvę numušta pakabinama spyna, išlaužta įleidžiama spyna. Tokiu būdu ilgapirščiai iš parduotuvės pavogė įvairių alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, maisto ir kitų prekių, kurių tikslus kiekis ir vertė bus nustatyta atlikus patikrinimą.

Spalio 9 dieną į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi Gotlybiškių kaimo gyventojas R. B. (gim. 1967 m.), kuriam medikai diagnozavo lengvą galvos smegenų sutrenkimą, girtumą, muštinę veido žaizdą, kaukolės skliauto kaulų lūžimą. Jis buvo paguldytas į stebėjimo palatą. Pirminiais duomenimis, apie 14 val. Gotlybiškių kaime, prie parduotuvės, R. B sumušė du iš matymo pažįstami vyriškiai.

Spalio 9 dienos vakare į Šakių ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi A. V. (gim. 1987 m.). Jam medikai diagnozavo vidutinio laipsnio galvos smegenų sutrenkimą. Gydymui vyriškis buvo išvežtas į Kauno medicinos universiteto klinikas. Pirminiais duomenimis, jį spalio 8 dienos vėlyvą vakarą prie Lukšių miestelio lopšelio – darželio ,,Ąžuoliukas“ rankomis ir kojomis sumušė keletas iš matymo pažįstamų jaunuolių.

“Draugo” inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos