baneris leidinys

naminukeSpalio 15 dieną kelyje Jurbarkas – Šakiai - Pilviškiai, Ritinių kaimo ribose, Šakių policijos pareigūnai sustabdė „BMW 525“ markės automobilį, vairuojamą A. B. Vairuotojas gabeno apie 50 litrų nelegalios naminės degtinės.

Nuotr. A. B. iš Šilutės vežamą nelegalią naminę degtinę slėpė ne tik automobilio salone, bet ir jo variklio skyriuje. 50 litrų degtinės buvo išpilstyta į dviejų litrų talpos plastikinius butelius.  


Pasak Šakių policijos komisariato Prevencijos poskyrio viršininko Vidmanto Skeirio, naminės degtinės kvapą turintis skystis buvo gabenamas iš Šilutės rajono. Apie šį naminės degtinės gabenimo atvejį policija žinojo iš anksto ir savaitę sekė. Sulaikytojo gabenta naminė degtinė bus išsiųsta ištirti į Marijampolę. Dėl tokio kiekio galimai naminės degtinės gabenimo pagal LR Baudžiamojo kodekso 201 str. 1 dalį bus pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tokį pažeidimą numatyta atsakomybė bausti viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos