baneris leidinys

Su Rusijos Federacijos siena besiribojančiame Šakių rajone esama nemažai vadinamųjų „taškų“, kuriuose galima įsigyti nelegalių degalų. Kaip praneša Marijampolės apskrities Valstybinė mokesčių inspekcija, rugsėjo mėnesio pabaigoje, patikrinus Šakių rajono savivaldybės gyventojui priklausantį arkinį sandėlį, jame buvo rasta trys tonos dyzelinių degalų ir 150 litrų benzino.

Marijampolės AVMI Akcizų administravimo skyrius, Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ir Šakių rajono policijos komisariato darbuotojai, atlikę operatyvų patikrinimą, sandėlyje aptiko 3 kubinių metrų tūrio antžeminę talpyklą, neįregistruotą Marijampolės AVMI, bei metalines statines po 200 litrų, kuriose buvo laikomas dyzelinis kuras. Statinės buvo užkrautos maišais ir kitais daiktais. Antžeminė talpykla buvo pritaikyta degalų perpylimui į transporto priemonių kuro bakus – sumontuotas mechaninis siurblys ir skaitiklis. Benzinas buvo laikomas plastikinėse talpose po 20 litrų.

Degalų savininkas patikrinimo metu dyzelino ir benzino įsigijimą patvirtinančių dokumentų nepateikė. Jis teigė, kad dalį degalų jis įsigijo iš nepažįstamojo asmens, kitą dalį pirko iš vietinių degalinių ir naudojo savo reikmėms, o apie tai, kad kuro talpyklą reikia registruoti, nežinojo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos